ZDS – „Wojny Z Samym Sobą” (reedycja)

Z wielką przyjemnością pragniemy poinformować, że udało się w końcu ostatecznie zamknąć proces przygotowywania reedycji płyty „Wojny Z Samym Sobą” jednego z pierwszych dolnośląskich zespołów hiphopowych, mianowicie przemkowskiego składu ZDS!

Materiał został zarejestrowany w studio Radia i Telewizji Wrocław „Tuba” w roku 2001 i miał być oficjalnym debiutem ZDS na polskiej scenie muzycznej. 
Z przyczyn do dziś nie wyjaśnionych do wydania tego krążka nie doszło.

Obecnie, w roku 2014, RBTOF postanowiło zainwestować w ten, nie przesadzając legendarny, przemkowski album i wypuścić go w postaci profesjonalnie zrealizowanej i dopracowanej zarówno pod względem graficznym (okładka + książeczka) jak i muzycznym (remastering) płyty CD. 

Tak więc raz jeszcze informujemy wszystkich, i tych, którzy od lat śledzą i znają twórczość pionierów przemkowskiego/dolnośląskiego rapu, jak i tych, którzy o ZDS słyszą po raz pierwszy w życiu, że już od przyszłego weekendu płyta „Wojny Z Samym Sobą” będzie dostępna do nabycia zarówno drogą wysyłkową jak i w autoryzowanych punktach dystrybucji (adresy w zakładce: PARTNERZY).

Płyta wydana zostanie w opakowaniu typu Jewel.
W środku znajdziecie m.in. 12sto stronnicową książeczkę z informacjami o zespole, tekstami, zdjęciami, dyskografią itd. Wszystko wykonane profesjonalnie i w najlepszej, gwarantowanej jakości (zarówno druku/grafiki jak i samego nośnika oraz nagrań) 

Jeśli chcesz mieć tę produkcję na swojej półce, nie czekaj!
Już dziś złóż zamówienie w ramach preorderów za jedyne, uwaga:  6.50 PLN!!! 
Dokonasz tego pisząc na rymobittofabryka@gmail.com lub na nasz profil FACEBOOK

pudełko przódprzód bokiemcd w pudełkuotwarte pudełkootwarta ksiązeczka i pudełko

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *